Adatvédelmi tájékoztató

Süti Szabályzat

Állásajánlataink

ASZTALOS SZAKEMBER

Szeretnél egy stabil és megbízható munkahelyet extra kiemelkedő jövedelemmel? Akkor jelentkezz hozzánk mosonmagyaróvári asztalosműhelyünkbe! Az asztalos végzettség előny, de nem feltétel (jó kézügyességgel rendelkezők előnyben), a B kat. jogosítvány viszont feltétel. Szálláslehetőséget kérésre tudunk biztosítani.

Jelentkezni kizárólag az allas@szaunaking.hu e-mail címre megküldött fényképes önéletrajzzal lehet.

VILLANYSZERELŐ SZAKEMBER

Mosonmagyaróvári asztalosipari cég fiatalos csapatába gyakorlattal rendelkező villanyszerelő szakembert keres hosszútávra, kiemelt bérezéssel.  B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat feltétel. Szálláslehetőséget kérésre tudunk biztosítani.

WEBÁRUHÁZ ADMINISZTRÁTOR/SZERKESZTŐ

Webáruházunkhoz szerkesztő munkatársat keresünk napi 3-4 órás munkára, kötetlen munkaidőben. Otthonról végezhető munka! Szükséges a ShopRenter webshop motor használatának ismerete és képszerkesztő tapasztalat.
Előny: grafikai/kiadványszerkesztő ismeretek.

Főbb feladatok:

  • ShopRenter-alapú webáruházban való termékinformációk felvitele, módosítása, karbantartása
  • Együttműködés a webáruház fejlesztő csapatával
  • Webáruház funkcióinak, megjelenésének fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • ShopRenter webshop motor, HTML5, CSS ismeretek
  • Standard irodai szoftvercsomagok ismerete (MS Office, Google Docs, stb.)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Webshopok felépítésének és admin szintű működésének ismerete
  • Tapasztalat Webshopok készítésében
  • Magas szintű ShopRenteres ismeretek
  • Középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű cégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és  legújabb technológiák
  • Továbblépési lehetőség
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
  • Modern iroda, nyelvoktatás, tréningek, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.

IRODAI MUNKATÁRS

Mosonmagyaróvári asztalosipari cég IRODAI munkára keres hölgy munkatársat 4, 6 vagy 8 órás munkaidővel. Talpraesett és PRECÍZ kolléganőt keresünk, jogosítvánnyal és folyékony német nyelvtudással. Kiemelt bérezést és rugalmas munkaidőt kínálunk.

Keresés